Vážení zákazníci, veľmi si vážime, že ste si na vašu sviatočnú príležitosť vybrali práve naše zariadenie! V tejto sekcii vám približujeme naše podmienky.

 


 

1. Môžte si priniesť: zákusky, torty, slané pečivo, syry a syrové torty, ovocie a rôzne iné domáce dobroty.

 

2. Alkohol, víno, nealko a ostatné jedlo zabezpečuje výhradne motorest.

 

3. Prenájom miestnosti sa neplatí.

 

4. Ak obsluhujúci personál zistí prítomnosť vlastného alkoholu, budeme nútení automaticky doúčtovať prenájom (ako pokutu).

 

5. V prípade, že plánujete akciu v sobotu a máte záujem iba o obed bez ďalšieho chodu, miestnosť môžete využívať v časovom intervale od 11:00-16:00 alebo od 17:00-24:00. V prípade, že máte objednané dva chody (studené misy, rezníky či kapustnicu), čas začiatku si môžte zvoliť ľubovoľne (v piatok a sobotu máme otvorené do 24:00hod).

 

6. Termín je rezervovaný po prijatí zálohy vo výške 30Euro.

 

7. Našu ponuku jedál nájdete v sekcii "Jedálny lístok-rodinné akcie". Radi vám zašleme cenovú kalkuláciu, alebo poradíme pri výbere. Pri slávnostných príležitostiach nieje možný výber z jedálneho lístka. Jedlá je potrebné nahlásiť aspoň týždeň pred slávnosťou a výber jedál musí byť jednotný (výnimku tvoria vegetariáni, deti alebo hostia s potravinovými intoleranciami). Týmto osobám pripravíme jedlo podľa želania.

 

8. Miestnosť určuje motorest podľa počtu osôb (zadáva sa pri objednávke akcie). Konečný počet osôb, plus-mínus cca 2 osoby je potrebné nahlásiť najneskôr deň vopred. Od tohto počtu sa odvíja aj počet pripravených porcií.


9. Po uplynutí otváracích hodín sa účtuje 20Euro za každú začatú hodinu pre obsluhujúci personál.

 


 

Ďakujeme a tešíme sa na vás!

scroll back to top